NÁJDITE SI KLIENTA

Právnik


Právnik, Advokát, Advokátska kancelária?

 

Kliknite na Nový prípad, ktorý by ste radi riešili a jeho kúpou okamžite získate:

-kontakt na potenciálneho Klienta

-možnosť vypracovať a zaslať ponuku potenciálnemu Klientovi, ktorého právny problém by ste radi riešili

 

Výhody služby KLIENTOM:

Variabilita

Prostredníctvom portálu KLIENTOM, máte možnosť zakúpiť si neobmedzený počet prípadov a osloviť tak ľubovoľný počet potenciálnych klientov, ktorých výber je iba na Vás. Zároveň máte možnosť získať potenciálnych klientov z celej republiky, prípadne riešiť právne prípady z ktorejkoľvek lokality na Slovensku, ak ide o prípady, ktoré sa dajú riešiť na diaľku.

Adresnosť

Prezrite si zoznam voľných právnych prípadov na základe nich vypracujte ponuku podľa Vašich predstáv, nastavenú výlučne na konkrétneho potencálneho klienta. Oslovte potenciálneho klienta s ponukou s uvedením, akým spôsobom, za akú cenu a za akých podmienok by ste jeho prípad riešili.

Komfortnosť

KLIENTOM eliminuje nutnosť zháňania klientov. V pohodlí Vašej kancelárie vypracujte ponuku pre potenciálneho klienta a rovnako jednoducho si vyberte potenciálneho klienta, ktorému sa zapáčila práve Vaša ponuka. Ponuky potenciálnym klientom posielate prostredníctvom emailu.

Diskrétnosť

Vašu ponuku okrem Vami vybraného potenciálneho klienta nikto neuvidí a v prípade, že s ňou uspejete, komunikujete výlučne s príslušným potenciálnym klientom. Zároveň je zachovaná sloboda získať klienta podľa Vašich predstáv.

Pamätajte, každý nový prípad môže byť práve Vaším prípadom a každý nový klient práve Vaším klientom.

My Vám pomôžeme získať, alebo rozšíriť svoju klientelu. Z nasledujúcich nových prípadov iba po kliknutí na „kúpiť" môže byť ktorýkoľvek Váš.